Fuarlarda Retto Mobilya

Retto Mobilya

Retto Mobilya 1999 yılından bu yana klasik mobilya denildiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan bir kuruluştur.
Tüm ahşap işlerine farklı tasarımlarıyla, profesyonel ve titiz ekibiyle hizmet vermektedir.
Retto Mobilya, Toplam Kalite Yönetimi’ni ve Kaizen Felsefesi’ni benimsemiş olup tedarikçilerden üretime, montaj işleminden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda kalite ve kontrolden taviz vermemektedir.
Özgün tasarımları, çalışma disiplini, farklı dizaynları; en yeni cila ve en yeni kumaşlarla, en iyi ahşap seçimleri ile mobilya konusunda aranan ve en çok tercih edilen isim olmuştur. Zerafet, tarz, trend, konfor, saygınlık, kalite ve satış sonrası memnuniyet ilkeleri ile çalışan Retto Mobilya, hizmet ve ürün çizgisini hiç bozmadan sektördeki kalıcılığını ve bilinirliliğini sağlamlaştırmıştır.
Klasik tarzdaki yemek odası, yatak odası ve koluk tasarımları ile toptan ürün pazarında da adından sıklıkla söz ettiren Retto Mobilya, imalat çizgisindeki sofistike yaklaşımları ile sektörün öncüleri arasında yer alır. Mobilya sanatının temsilcilerinden olan Retto Mobilya, ahşap işleme sanatına duyduğu aşk ile ürettiği birbirinden güzel modelleri, ince işçilik, özgün tasarımları ve benzersiz çalışmaları ile adını mobilya sektörüne yazdırmıştır. Retto Mobilya markası geçmişten bugüne çizgisini bozmadan, sektördeki yerini her geçen gün daha da kalıcı hale getirmekte ve mobilya konusunda modayı belirleyen öncü marka olma yolunda ilerlemektedir...
Gerek tasarım, gerekse uygulamadaki ayrıntılar bizi biz yapan unsurlardır...

Vizyonumuz

Sektörün, bizleri bekleyen teknolojik ve insan faktörlü dalgalanmaların bilincinde olarak değerlerimizi ve mamül-yarı mamül kaynaklarımızı değişimlere en çabuk ve en verimli şekilde adapte edebilmek, hedefimizi korumak şartı ile kazanılmış itibarı ve saygınlığı pekiştirerek hedef kitlemizi genişletmek ve pazarda lider konuma ulaşmak.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin daimi desteği ile Ekonomik Fiyat ve Toplam Kalite anlayışını siz değerli müşterilerimize yansıtabilmek.

Hedeflerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Çalışanların Memnuniyeti
  • Tedarikçilerin Memnuniyeti
  • Karlı Portföy
  • Sürekli ve Sürdürülebilir Büyüme